Witamy na pokładzie!

24 września zakończyliśmy rekrutację do najnowszego programu Centrum Edukacji Obywatelskiej – Młodych w Akcji. Dołączyło do nas 178 grup projektowych ze szkół i placówek edukacyjnych rozsianych po całej Polsce. Które szkoły są takie odważne? Tego niedługo dowiecie się z mapy zamieszczonej na dole strony.

Tymczasem za chwilę ruszamy ze szkoleniami dla opiekunów i opiekunek grup. Szkolenia będą okazją nie tylko do zapoznania się z tematyką programu i metodą pracy projektowej, ale również do wymiany doświadczeń oraz integracji. Na szkoleniach uczestnicy i uczestniczki otrzymają świeżo wydaną i wciąż pachnącą farbą publikację „Młodzi w Akcji – Przewodnik po programie”, czyli skarbnicę wiedzy, a zarazem naszą dumę!

I w tym miejscu mamy dobrą wiadomość dla wszystkich: od dziś publikacja jest dostępna w formacie pdf na naszej stronie – zachęcamy do jej pobierania, drukowania, kopiowania i wykorzystywania we wszelkich działaniach z młodzieżą. Na początek naszej przygody życzymy Wam, aby ten rok szkolny obfitował w dobre projekty i równie dobrą zabawę :-)