Szkolenia dla opiekunów

Szkolenia dla opiekunów i opiekunek w programie Młodzi w Akcji, III edycja, semestr zimowy 2018/2019

Szkolenie wprowadzające do tematyki programu są niezwykłą okazją do poznania innych osób zaangażowanych w realizację projektu, wymiany doświadczeń oraz metod. Szkolenia są obowiązkowe dla jednego opiekuna z danej grupy projektowej. Szkolenia są jednodniowe, odbywają się w wybrane piątki oraz soboty, rozpoczynają się o godzinie 10.00, kończą o godzinie 16.00.

Termin oraz miejsce szkolenia należy zadeklarować podczas rejestracji do programu. Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń zostaną wysłane mailowo na minimum 5 dni przed wybranym terminem szkolenia. 

Terminy i miejsca szkoleń do wyboru:

 • 28.09.2018 - Katowice / Warszawa
 • 05.10.2018 - Gdańsk / Kraków
 • 06.10.2018 - Poznań / Warszawa

Limit miejsc na każde szkolenie jest ograniczony. Po wyczerpaniu limitu miejsc – termin szkolenia zostanie usunięty z formularza. Na każdym szkoleniu zapewniamy wegetariański posiłek regeneracyjny oraz napoje.

Ramowy program szkolenia:

 1. Przywitanie i zapoznanie uczestników
 2. Harmonogram programu Młodzi w Akcji
 3. Zakres tematyczny Młodzi w Akcji
 4. Przewodnik po ścieżkach
 5. Ćwiczenia aktywizujące dla grupy
 6. Kryteria jakości edukacyjnego projektu uczniowskiego
 7. Funkcje w grupie
 8. Podsumowanie szkolenia

Kogo zapraszamy na szkolenie?

Na szkolenie zapraszamy jednego opiekuna/opiekunkę ze szkoły/instytucji. Jeśli uczestnik/uczestniczka wyrazi chęć przyjazdu z osobą wspierającą, należy wysłać maila z informację na adres podany w zakładce KONTAKT. Opiekun/opiekunka wspierająca zostanie wpisana na listę rezerwową, a potwierdzenie o możliwości uczestnictwa lub jego braku, otrzyma na 5 dni przed szkoleniem drogą mailową.

Uprzejmie prosimy o obecność na szkoleniu. Wasz udział traktujemy deklaratywnie – na każde szkolenie przygotowujemy odpowiednią ilość materiałów oraz posiłków.