7 maja 2018 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na XIX Ogólnopolską Prezentację Projektów Młodzieżowych! W tym roku przygotowujemy całkiem nową formułę - będzie więcej interakcji i ciekawych warsztatów. Zobaczcie, które zespoły Młodych w Akcji spotkają się na Zamku Królewskim 12 czerwca.

Na początku chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim 34 grupom, które nadesłały wnioski w ramach programu grantowego. Wspólnie z naszym partnerem i sponsorem Fundacją Banku Zachodniego WBK wybraliśmy 15 pomysłów na działania, które zostaną dofinansowane kwotą do 1000,00 zł. Poniżej przedstawiamy listę szkół i podmiotów, które uzyskały dofinansowanie:

W Szkole Podstawowej w Łaguszowie dzielnie działa grupa projektowa pod opieką Pań Angeliki Przerwy oraz Ewy Przerwy. Realizują temat Poczytajmy lokalnie jednocześnie świętując Niepodległość, bo czytają o Polsce i skupiają się na polskiej literaturze.

TAŚMY PRZYSZŁOŚCI: Grupa projektowa pod opieką Pana Karola Marszała ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Radłowie realizuje projekt poświęcony Nikodemowi Schroederowi – osobie bardzo zasłużonej dla swojej okolicy.

POCZYTAJMY LOKALNIE: W Szkole Podstawowej w Bargłówie Kościelnym od września prężnie działa grupa projektowa pod opieką Pani Bogusławy Grudzińskiej. W tym semestrze bawią się czytaniem razem z przedszkolakami ze swojej miejscowości.

Strony