Tylko do 16 września potrwa rekrutacja do nowej edycji programu Młodzi w Akcji - w kolejnym semestrze będziemy kontynuować Kreatywne wyzwania wbogacone o jedną nową ścieżkę tematyczną, tworzoną we współpracy z Akademią Filmową CEO. Zmieną się także zasady dotyczące szkoleń - więcej szczegółów w artykule...

W semestrze letnim niemal 870 młodych ludzi z całej Polski zrealizowało projekty w ramach programu edukacyjnego „Młodzi w Akcji – Kreatywne wyzwania”, docierając ze swoimi działaniami do ponad 100 tysięcy osób. 

REPORTAŻ PO SĄSIEDZKU: W Gminnej Bibliotece Publicznej im. Leona Ropla - Filia w Kębłowie powstał wyjątkowy reportaż filmowy! Młodzi ludzie pod opieką Pani Pauli Semak przygotowali opowieść o utalentowanych młodych ludziach ze swojej miejscowości. Bohaterami reportażu zostały wojownicze dziewczyny oraz tańczący chłopak.

Elektroniczny formularz Sprawozdania końcowego z realizacji projektu w programie "Młodzi w Akcji - Kreatywne wyzwania" jest już aktywny! Termin nadsyłania sprawozdań upływa 7 lipca 2019 r.

ZAMALUJ NA LOKALNIE: Grupa pod opieką Pani Edyty Milanowskiej ze Szkoły Podstawowej w Bargłowie Kościelnym w oryginalny sposób zrealizowała temat Zamaluj na lokalnie – łącząc recykling ze sztuką.

Strony