Podejmijcie kreatywne wyzwania w ramach nowej edycji programu Młodzi w Akcji! Dzięki udziałowi w programie Wasi podopieczni nie tylko nauczą się pracy metodą projektu, ale również będą mieli okazję wcielić się w role etnologów, reporterów i artystów. Rekrutacja do programu ruszyła 4 lutego i potrwa do 10 marca lub do wyczerpania miejsc. Zapraszamy!

Przedstawiamy elektroniczny formularz Sprawozdania końcowego z realizacji projektu w programie "Młodzi w Akcji - Wiwat niepodległość!". Sugerujemy, aby sprawozdanie wypełnia młodzież realizująca projekt. Będziemy również bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety ewaluacyjnej - ankieta skierowana jest do opiekunów i opiekunek grup młodzieżowych. 

Motywacja, zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna, jest kluczem do efektywnej pracy i satysfakcji zawodowej. Skąd czerpać motywację, jak ją podtrzymywać, pielęgnować i wykorzystywać w pracy zawodowej? Na te pytania odpowiada Magdalena Korczyk-Waszak, trenerka i mentorka edukacyjna z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Przy Szkole Podstawowej nr 22 w Katowicach powstał fantastyczny mural niepodległościowy, w którego tworzenie włączyli się okoliczni mieszkańcy. To wielkie dzieło powstało dzięki grupie projektowej z klas V-VIII, nad którą czuwała Pani Barbara Kurzak-Kawka.

Grupa projektowa ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi wymyśliła słodki projekt niepodległościowy: zorganizowali pieczenie i sprzedaż babeczek, a dochód przeznaczyli na odnowianie nagrobków zasłużonych łukowian.

Strony