Zgłoszenia i program OPPM

Tegoroczny, wyjątkowy OPPM online będzie świętem uczniów, uczennic, nauczycieli, nauczycielek – wszystkich tych osób, które mimo trudnych warunków szukają pomysłów i inspiracji do ciekawego, aktywnego i angażującego uczenia (się).

Jesteś uczestnikiem programów CEO? Zgłoś się przez formularz  
Nawiązując do wieloletniej tradycji, chcemy podczas OPPM online spotkać się z uczestnikami programów Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zależy nam, by usłyszeć się z osobami, które realizowały z nami projekty edukacyjne, a także porozmawiać o tym, co się w nich udało, a co było wyzwaniem. Na starszych i młodszych czekać będzie także specjalnie przygotowana interaktywna gra. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału poprzez formularz rejestracyjny, do którego odsyłamy poniżej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1 czerwca.

Link do formularza rejestracyjnego na OPPM Online. 

Chciałbyś wziąć udział w OPPM Online, choć w tym roku nie brałeś udziału w naszych programach?
Wszystkich zainteresowanych, także tych, którzy nie byli w tym roku uczestnikami programów CEO, zachęcamy do udziału w otwartych spotkaniach z zaproszonymi przez nas gośćmi. Będą one okazją do inspirujących podróży w głąb siebie, świeżego przyjrzenia się temu co nas otacza i poznania światozmieniaczy i światozmieniaczek z innych zakątków świata.

OPPM online to przestrzeń do spotkania i rozmowy o tym, jak ważne jest zaangażowanie i współpraca w działaniach edukacyjnych, ale to także czas wzmocnienia, podziękowania i docenienia dla uczniów, uczennic, nauczycieli, nauczycielek, wszystkich tych osób, które wychodzą z edukacją poza formalne ramy.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej 
www.oppm.ceo.org.pl i naszego Facebooka, gdzie publikować będziemy wszystkie informacje o wydarzeniu.

Do zobaczenia 10 czerwca!
Zespół Centrum Edukacji Obywatelskiej

Załączone dokumenty: 
  1. 1. Oppm online program.pdf (88KB)