Zakończyliśmy szkolenia

Pierwszy etap projektu już za nami! W szkoleniach w różnych miastach wzięło udział w sumie 89 osób. To były spotkania pełne inspiracji i wzajemnej motywacji. Jesteśmy pod wrażeniem Waszego zaangażowania. 

Wszyscy otrzymaliście dyplomy potwierdzające udział w module szkoleniowym oraz dwie publikacje "Młodzi w Akacji - Kreatywne wyzwania" oraz "Kampania zaufania, czyli jak pomagać słowem i obrazem", opisujące ścieżki tematyczne.

Dodatkowo, aż 40 szkół postanowiło wziąć w programie udział po raz kolejny. Oznacza to dla nas, że świetnie się czujecie w pracy metodą projektu!

Oprócz szkoleń przygotowaliśmy dla Was także webinar - zaprosiliśmy na niego ok. 15 szkół, które nie mogły wziąć udziału w zajęciach stacjonarnych, a uczestniczą po raz pierwszy w programie. Nagranie z webinaru wkrótce zamieścimy w zakładce Materiały dodatkowe, abyście mogli korzystać z niego w dowolnym momencie. 

Nadszedł czas na skompletowanie zespołów projektowych oraz na podjęcie decyzji, który temat chcecie realizować. Koniecznie nas o tym poinformujcie, umieszczając zdjęcia i krótki opis Waszych pierwszych kroków w zakładce DODAJ RELACJĘCzekamy niecierpliwie :)