Sprawozdanie końcowe oraz ankieta

Przedstawiamy elektroniczny formularz Sprawozdania końcowego z realizacji projektu w programie "Młodzi w Akcji - Wiwat niepodległość!"
Sugerujemy, aby sprawozdanie wypełnia młodzież realizująca projekt. Jeśli jesteś opiekunką lub opiekunem, zastanów się czy możesz przekazać to zadanie swoim podopiecznym, ewentualnie spróbujcie wypełnić sprawozdanie wspólnie.

Ostateczny i nieprzekraczalny termin nadsyłania sprawozdań to 14 lutego 2019 r.

Po wypełnieniu wszystkich punktów oraz dodaniu zdjęć, kliknij Zachowaj w celu wsyłania sprawozdania. Sprawozdanie będzie wypełniane w trybie online. Jeśli nie dysponujesz stabilnym łączem warto odpowiedzi na pytania przygotować w edytorze tekstu, a później wkleić bezpośrednio do formularza sprawozdania.

LINK DO SPRAWOZDANIA: https://rejestracja.ceo.org.pl/content/sprawozdanie-koncowe-z-projektu-mlodzi-w-akcji-wiwat-niepodleglosc

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie uda Ci się wypełnić sprawozdania końcowego w terminie, koniecznie się z nami skontaktuj.

 

Będziemy również bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety ewaluacyjnej - ankieta skierowana jest do opiekunów i opiekunek grup młodzieżowych. Wyniki ankiety są anonimowe i służą wyłącznie do podsumowania bieżacej edycji programu oraz ulepszania kolejnych jej odsłoń - Wasze opinie są dla nas bezcenne! Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10 minut, z góry dziękujemy za poświęcony czas!

LINK DO ANKIETY EWALUACYJNEJ: https://profitest.pl/s/20680/yeKyWBxu