Ready? Steady? Go!!! Świdnickie działania w kilku aktach

Przedstawiamy kilka relacji ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Świdnicy od opiekunek: Joanny Żach i Magdaleny Noceń, ze spotkań raz w tygodniu lub częściej.

Jak piszą: "Na początku zebraliśmy myśli i pomysły. Stworzyliśmy plany realizacji naszego projektu oraz planujemy nawiązanie współpracy z inną zaprzyjaźnioną Szkołą Podstawową z Kłodzka oraz Klubem Senior Wigor". Oto i młodzi: 

Następnie "Przeprowadziliśmy ponad 20 wywiadów z najbliższymi oraz z seniorami Klubu Senior Wigor w Świdnicy. Naszym spotkaniom towarzyszyło wiele emocji, w szczególności radość, ponieważ dzięki wywiadom przywołaliśmy wiele interesujących oraz emocjonujących wspomnień". 

               

To nie koniec: "Nawiązaliśmy współpracę ze Szkołą Podstawową Nr 3 w Kłodzku. Namówiliśmy zaprzyjaźnioną nam klasę 6 do pomocy w realizacji projektu. Nasze spotkanie poświęciliśmy wymianie pomysłów, przywróconych do życia gier z przeszłości oraz dobrej zabawie i integracji dwóch środowisk szkolnych". 

Dalej była "Wystawa naszych wywiadów przygotowana specjalnie na spotkanie zebrania rodziców".

     

Znamy te twarze ;) 

Na koniec: "Realizując nasz projekt zaprosiliśmy do współpracy pozostałych uczniów naszej szkoły oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Dzięki ich zaangażowaniu oraz naszej kolekcji zebranych gier, które chcielibyśmy zachować od zapomnienia przeprowadziliśmy serię emocjonujących i innych niż zwykle lekcji wychowania fizycznego".