Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych 10.06.2020

Za nami trudny czas, w którym wszyscy zmierzyliśmy się z wyzwaniami w zupełnie nowej rzeczywistości. Każdego roku w czerwcu Centrum Edukacji Obywatelskiej organizowało na Zamku Królewskim w Warszawie Ogólnopolską Prezentację Projektów Młodzieżowych, czyli spotkanie uczniów, uczennic, nauczycieli i nauczycielek realizujących projekty edukacyjne. 

Mogliśmy wtedy wymienić się doświadczeniami  i zaplanować działania na kolejny rok. Tym razem nie możemy zobaczyć się w dotychczasowej formule, ale to przecież nie oznacza, że nie możemy spotkać się w rzeczywistości wirtualnej.

Dlatego chcemy zaprosić Was i Wasze zespoły uczniowskie na OPPM 2020 w wersji online który odbędzie się 10 czerwca, w godzinach 10.00 - 17.00. Przygotujemy dla Was przestrzeń do podsumowania tego roku i pracy w projektach, podzielenia się refleksjami i wymiany doświadczeń, spotkania z ekspertami/ekspertkami i inspirującymi mówcami a także atrakcje dla dzieci i młodzieży. Prosimy więc - zarezerwujcie termin oraz podzielcie się z nami swoimi potrzebami wypełniając krótką ankietę, dostępną TUTAJ. Pomoże nam ona lepiej przygotować plan tego wydarzenia. Niebawem uruchomimy rekrutację i ogłosimy program OPPM 2020 online.